Maltepe İngilizce Kursu

Yaz Fırsatı %50 İndirim


Ücretsiz Seviyenizi Belirleyin

Ücretsiz seviyenizi belirleyin, Ekstra İndirim Kazanın. Amerikan Kültür Kalitesiyle İngilizce öğrenin.

Almanca Eğitimi

Maltepe İngiliz Kültür’de 4 seviye Almanca’ya kayıt yaptıran herkese 1 seviye İngilizce hediye.

Maltepe İngiliz Kültür’de Almanca eğitimi alın kolayca Aile birleşimi ve ÖSD sınavına kolayca hazırlanın.

Maltepe İngiliz Kültür’de Almanca kursu, alanında uzman ve ana dili Almanca olan öğretmenlerle verilir. Kişilerin ihtiyaçlarına göre belirlenen eğitimler özel ders eğitimi olarak planlanır. Amaç, katılımcılarımızın en kısa zamanda ve en kolay yöntemle ilerlemelerini sağlamaktır.

Maltepe İngiliz Kültür olarak Almanca programına başlamadan önce online ve ücretsiz seviye tespit sınavına girerek seviyeniz belirlenir. Seviye belirlendikten sonra uygun eğitim programı, öğrencilerin istediği gün ve saatlere özel olarak planlanmaktadır.

Maltepe İngiliz Kültür’de, modern yöntemler ile öğrencilerin gelişimleri takip edilerek, eksiklikler hızlı bir şekilde giderilir. Almanca kursu programı ile öğrencilerin, Almanca yetkinlikleri en üst seviyeye çıkartılır.

Almanca Dil Eğitimlerinde 6 Seviye bulunmaktadır. Bunlar;

A1-A2, B1-B2, C1-C2 ve A1-A2 Başlangıç seviyesi, B1-B2 Orta seviye, C1-C2 İleri seviye olarak kabul edilir.

ÖSD sınavı , Almanca yeterliliğinizi sertifikalandıran bir sınavdır. Başta Almanya olmak üzere Alman dilinin konuşulduğu ülkelerde aile birleşimi vizesi talebi olanlar, vatandaşlık başvurusu yapacaklar, bu ülkelerdeki üniversitelerde lisans, yüksek lisans başvurusu yapacak olanlar,  yine bu ülkelerde ihtiyaç duyulan mesleklere yönelik çalışma izni isteyenler Ösd sınavına katılabilirler. Almanya’da tüm kurum ve kuruluşlar tarafından kabul görmektedir. 

Maltepe İngiliz Kültür Dil Okulları Almanca eğitime kayıt olan tüm kursiyerleri Ösd ve Goethe Sınavlarına da hazırlamaktadır. 

Eğitimlerde geçerli sertifikayı alabilmeniz için Almanca Eğitimi yanında ÖSD ve ya Goethe sınavı hazırlık bilgileri için telefon yada form yoluyla satış temsilcilerimizden detaylı bilgi alabilir yada ücretsiz olarak Almanca seviye tespit sınavına girebilirsiniz.

Maltepe İngiliz Kültür Almanca Kursu, tüm grup derslerinde olduğu gibi  Öğretme Garantisi ile Almanca’yı da kursiyerlerine Ösd ve Goethe sınavı tecrübeli eğitim kadrosu ile öğretmektedir.

Maltepe İngiliz Kültür'de Almanya'da yaşamak isteyenler için Almanca kursu Aile Birleşim sınavına özel eğitim verilmektedir. Bu sınav 4 bölümden oluşmaktadır ve 100 üzerinden değerlendirilmektedir. Maltepe İngiliz Kültür belirlenen en yüksek standartlara göre öğrencilerini sınava hazırlamaktadır. (Almanya'da yaşamak isteyenler belirli seviyede Almanca konuşabildiğini belgelemesi gerekmektedir.) Bu yöntemle daha önce bu sınavı kazanarak Almanya'ya giden katılımcılarımız mevcuttur.