Maltepe İngilizce Kursu

Yaz Fırsatı %50 İndirim


Ücretsiz Seviyenizi Belirleyin

Ücretsiz seviyenizi belirleyin, Ekstra İndirim Kazanın. Amerikan Kültür Kalitesiyle İngilizce öğrenin.

Genel İngilizce Eğitimi

Genel İngilizce, insanların günlük yaşamında kullandığı dil olarak tanımlanabilir. Maltepe İngiliz Kültür, öğrencilerine Avrupa Birliği Konseyi tarafından akreditasyonu gerçekleştirilmiş Dil Portfolyosu ile yabancı eğitmenler önderliğinde global anlamda geçerliliği olan bir eğitim programı sunar. Maltepe İngiliz Kültür öğrencilerinin, teknolojik olarak donanımlı sınıflarında, %100 Eğitim Garantisi ile gramerden uzak, eğitimin en başından dilin bütün becerilerine hakim olacağı şekilde konuşarak, okuyarak, dinleyerek ve yazarak ilerlemelerini sağlayarak öğrenmeyi garantiler.

Maltepe İngiliz Kültür'de Avrupa Dil Portfolyosundaki standartlarda belirtildiği gibi 6 seviye bulunmaktadır. A1 < A2 < B1 < B2 < C1 < C2. Maltepe İngiliz Kültür’de sunulan eğitim, Avrupa Birliği tarafından akredite edilmiş ve 2012.R006 numarası ile belgelendirilmiştir. Maltepe İngiliz Kültür’de alacağınız C1 Sertifikası dünyada belli başlı üniversitelerde dil yeterlilik belgesi olarak kabul edilmektedir.

Maltepe İngiliz Kültür, uygulama aktiviteleriyle öğrencilerinin Genel İngilizce Eğitimini hayatın içine almayı ve konuşma aktiviteleri ile ‘anlıyorum ama konuşamıyorum’ klasiğini yenmelerini hedeflemektedir.

Hedeflerinize birlikte ulaşalım.