Maltepe İngilizce Kursu

Yaz Fırsatı %50 İndirim


Ücretsiz Seviyenizi Belirleyin

Ücretsiz seviyenizi belirleyin, Ekstra İndirim Kazanın. Amerikan Kültür Kalitesiyle İngilizce öğrenin.

İspanyolca Eğitimi

Günümüzde 480 milyon ile 500 milyon kişinin ana dil olarak İspanyolca konuştuğu tahmin edilmektedir.  İspanyolcayı ana dil olarak kullanan ülkeler, İspanya, Küba, Arjantin, Bolivya, Kolombiya, Kosta Rika, Şili, Ekvator, Guatemala, Ekvator Ginesi, Honduras, Meksika, Nikaragua, Panama, Paraguay, Peru, Porto Riko, Dominik Cumhuriyeti, El Salvador, Uruguay ve Venezuela'dır.

 Amerika'da İngilizceden sonra en çok konuşulan dil İspanyolcadır ve 41 milyon kişinin ana dili İspanyolcadır. Dünyada en çok konuşan diller sıralamasında ise İngilizce, Çince, ve Hintçe dilinden sonra dördüncü sıradadır.

Günümüzde her şeyin daha kolay ulaşılabilir olduğu globalleşen dünyamızda sadece İngilizce bilerek fark yaratmak kolay değildir.

Bizler Maltepe İngiliz Kültür olarak İspanyolcanın dünyadaki öneminin bilincindeyiz. Maltepe İngiliz Kültür'de tamamen ana dili İspanyolca olan gerçek eğitmenlerle eğitim alırsınız. Tercihinize göre başlangıç seviyesinde uzmanlığını İspanyolca eğitmenlik alanında tamamlamış öğretmenlerle de ilerleyebilirsiniz. Maltepe İngiliz Kültür 10 senedir aynı lokasyonda, mezun ettiği yüzlerce İspanyolca eğitimi almış öğrencimize Türkiye'de ve yurt dışında birçok iş imkanı yaratmıştır. İspanya merkezli birçok firmanın hali hazırda devam eden eğitimlerini gerçekleştirmektedir.

Pandemi ile birlikte farklılaşan dünyamızda sizler de hayatınızda değişiklik yapıp fark yaratmak istiyorsanızMaltepe İngiliz Kültür’de doğru adrestesiniz. Konunun uzmanı olarak bizler, geçmiş-mevcut referanslarımızdan ufkunuzu açacak örnekler sunarak bilgi paylaşmak adına en fazla yarım saatinizi ayırarak sizi Maltepe İngiliz Kültür’ü ziyaret etmek üzere kahveye bekliyoruz :)