Maltepe İngilizce Kursu

Yaz Fırsatı %50 İndirim


Ücretsiz Seviyenizi Belirleyin

Ücretsiz seviyenizi belirleyin, Ekstra İndirim Kazanın. Amerikan Kültür Kalitesiyle İngilizce öğrenin.

Kurumsal Eğitimler

Teknoloji ve iletişim araçlarının sağladığı olanaklarla birlikte dünyada herhangi bir bilgiye ulaşmak artık çok daha kolay hale gelmiştir. Maltepe İngiliz Kültür olarak bizler, firmaların küreselleşen dünyanın getirdiği rekabet ortamına ayak uydurabilmelerini sağlayabilmek için ihtiyaçlarını dinliyor, kişiye özel yaklaşımla ve çözüm ortağı bilinciyle var gücümüzle çalışıyoruz.

Maltepe İngiliz Kültür olarak bizi diğer firmalardan ayıran başlıca özelliğimiz, 20 yıla yakın özellikle kurumsal alanda edindiğimiz tecrübe ve bilgi birikimiyle, değişmeyen kadrosu ve sektör bazlı uzmanlaşmış eğitmenleriyle, Türkiye’nin doğusundan batısına birçok şehrinde tamamladığı eğitimlerde yatmaktadır.

Maltepe İngiliz Kültür’de sunulan kurumsal dil eğitimleri hizmeti sadece İngilizce dilinde değil, farklı birçok dil seçeneğiyle ihtiyacınıza göre belirlenmektedir. Eğitimler talebiniz doğrultusunda kurumunuzda, şubelerimizde ya da online olarak sağlanabilir.

Birebir derslerimizin yanı sıra grup eğitimleri de oluşturulabilir. Grup eğitimleri için ihtiyacımız olan homojen düzeyde organize edilmiş seviyelerdir. Eğitime başlamadan önce Amerikan Kültür uzman eğitim kadrosu tarafından Avrupa Dil Portfolyosu’na uygun olarak hazırlanmış seviye tespit sınavına dahil olarak seviyeniz belirlenir. Konuşma testi ile net olarak seviyeniz ortaya çıkar.

Maltepe İngiliz Kültür kurumsal dil eğitimleri, tamamen profesyonellere göre dizayn edilmiş bir eğitim modelidir.

Sizlere Genel İş İngilizcesi’nin yanı sıra bulunduğunuz sektöre özel planlama ile Kurumsal Dil Eğitim hizmetimizi de sunabiliriz.

Türkiye’de bulunan seçkin birçok markaya hizmet verdiğimiz gibi şimdi siz de rakiplerinize fark atın.