Maltepe İngilizce Kursu

Yaz Fırsatı %50 İndirim


Ücretsiz Seviyenizi Belirleyin

Ücretsiz seviyenizi belirleyin, Ekstra İndirim Kazanın. Amerikan Kültür Kalitesiyle İngilizce öğrenin.

PROFICIENCY Eğitimi

Maltepe İngiliz Kültür’de sınav eğitimine başlamadan önce seviye belirleme sınavı yapılarak öğrencilerimizin İngilizce seviyesini belirliyor ve varsa eksiklerini gideriyoruz.

Her bir üniversitenin Proficiency sınav sistemine hakim bir eğitim kurumu olarak Maltepe İngiliz Kültür, öğrencimizin eğitim aldığı üniversitenin sınavına paralel bir deneme sınavı ile öğrencimizin güçlü ve eksik yanlarını analiz ediyoruz.

Öğrencimize atadığımız Maltepe İngiliz Kültür’deki alanında uzman ve tecrübeli eğitmenlerimizle birlikte özel eğitim programını oluşturuyoruz. Öğrencimizin sınavda sorumlu olduğu her bir bölüm için ayrı ve detaylı bir şekilde sınav teknikleri üzerinde çalışıyoruz. Öğrencimizin öğrenmiş olduğu sınav tekniklerini uygulamak ve kalıcı öğrenmeyi sağlamak için ödevlerle destekliyoruz. Eğitim süreci boyunca belirli aralıklarla yaptığımız deneme sınavları ile öğrencimizin gelişimini ve eğitim programını değerlendiriyor varsa gerekli müdahaleleri yapıp süreci kontrol altında tutuyoruz. 

Maltepe İngiliz Kültür olarak yaptığımız deneme sınavları, ilgili üniversite ile paralel olduğu için öğrencimizin hedef odaklı ilerlemesini sağlıyor ve başarısını garantilemiş oluyoruz.